Project Description

Pompy ciepła Nysa

Zielona energia dostarczana przez pompy ciepła powietrze-woda niezawodnie zapewnia komfort dla całego domu.

O pompach ciepła

Oferujemy różne produkty, wychodzące naprzeciw specyficznym oczekiwaniom klienta – od wysokowydajnych systemów, poprzez urządzenia przeznaczone stricte do ogrzewania, aż po serię kompaktowych pomp ciepła oferowanych w rozsądnej klasie cenowej.

Skontaktuj się z nami
Popa Ciepła zero kosztów

Pompa ciepła i jej zalety

Pompy ciepła to idealne rozwiązanie do ogrzewania budynku. Dostępność na rynku wielu modeli o różnych funkcjonalnościach pozwala dobrać perfekcyjne urządzenie do naszego domu. Pompa ciepła to gwarancja kompletnego ogrzewania domu lub uzupełnienie układu grzewczego. Co więcej, urządzenie daje możliwość włączenia w układ grzewczy kilku wymienników z możliwością ustawienia temperatury na każdym z nich. Pompa ciepła może służyć również do podgrzewania wody użytkowej. System do wytworzenia od 3 do 5 kW energii grzewczej wymaga zaledwie 1 kW energii elektrycznej. Woda podgrzewana przez jest pozbawiona groźnych bakterii legionelli i osiąga temperaturę do 60°C, a latem pompa może służyć jako urządzenie chłodzące, więc możemy uniknąć montażu klimatyzatora.

Pompa ciepła – czyste powietrze

Ekologiczne rozwiązania są opłacalne i dzięki nim dąży się do wycofania tradycyjnego ogrzewania. Na zakup pompy ciepła można otrzymać dofinansowanie. Pompy ciepła które oferujemy spełniają wymagania programu WFOŚiGW „Czyste Powietrze”. Wysokość dofinansowania jest zależna od zarobków, a według nowych zasad beneficjenci są podzieleni na dwie grupy. Obie mogą otrzymać dofinansowanie na wymianę starego pieca, zakup i montaż pompy ciepła, docieplenie budynku i inne. Osoby z dochodem maksymalnie 100 000 zł rocznie mogą otrzymać do 9000 zł na zakup pompy ciepła powietrze/woda, a beneficjenci, którym przysługuje dofinansowanie o podwyższonym poziomie mogą otrzymać 18 000 zł. Można otrzymać również dofinansowanie na całość inwestycji: demontaż nieefektywnego źródła ciepła na paliwo stałe, zakup i montaż pompy z montażem dodatkowego elementu.

INFORMACJE

Dofinansowanie do 80%
Efektwyne ogrzewanie 100%
Polecamy w 100%

ZADZWOŃ I ZAMÓW

pn – pt8:00 – 16:00
Sobota9:00 – 12:00

+48 602 445 569

LOKALIZACJA

Znajdziesz nas w Nysie.

Skontaktuj się znami
NASZA OFERTA

Przeprowadzamy profesjonalne montaże w budynkach publicznych, obiektach przemysłowych i handlowych oraz prywatnych biurach i mieszkaniach na terenie całego kraju. Podejmujemy się zleceń „pod klucz” zapewniając profesjonalny projekt, dostawę, montaż i uruchomienie zamówionych urządzeń. Po wykonaniu prac instalacyjnych zapewniamy Państwu wykwalifikowany serwis gwarantujący usunięcie ewentualnych usterek w przeciągu kilku godzin.

Klimatyzacja

Wybierz urządzenie odpowiednie do Twoich wymagań lub zdaj się a nasze doświadczenie.

Zobacz więcej
Montaż Klimatyzacji

Nasz zespół specjalistów profesjonalnie zamontuje zakupiony przez Ciebie klimatyzator.

Zobacz więcej
Wentylacja

Wentylacja Biura, domu czy firmy to najważniejszy element projektu. Wykonamy projekt i montaż.

Zobacz więcej
Serwis Klimatyzacji

Nieprzyjemny zapach? Klimatyzacja słabo chłodzi? Kompresor się nie uruchamia? Mamy na to rozwiązanie.

Zobacz więcej
Chłodnictwo

Pomieszczenia chłodnicze wymagają specjalnego przygotowania. Dobierzemy odpowiednie urządzenia i montaż.

Zobacz więcej
Oczyszczacze - Autoryzowany Partner
GWARANCJA JAKOŚCI

EKO-TRUST sp. z o.o. jest certyfikowanym partnerem wielu producentów sprzętu m.in. Fujitsu i Vents Group. W wyniku tego zapewnia że wszystkie realizacje zostają wykonywane prawidłowo, zgodnie z Umową, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową do Umowy, a także zgodnie z najlepszą wiedzą Gwaranta oraz aktualnie obowiązującymi zasadami wiedzy technicznej, sztuki budowlanej oraz obowiązującymi przepisami prawa.

DARMOWA WYCENA

Masz projekt do wykonania i potrzebujesz specjalisty? Wypełnij ten formularz i skontaktuj się z nami.

CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA
POMPY CIEPŁA

+48 602 445 569

SERWIS POMP CIEPŁA
KLIMATYZACJA

+48 535 068 099

GODZINY OTWARCIA


8:00 – 16:00

CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA
POMPY CIEPŁA

+48 602 445 569

SERWIS POMP CIEPŁA
KLIMATYZACJA

+48 535 068 099

GODZINY OTWARCIA

8:00 – 16:00