Klimatyzacja Nysa

Klimatyzatory zapewnią Ci czyste powietrze o odpowiedniej temperaturze, a tym samym dobre samopoczucie. Proponujemy szeroki wybór urządzeń w atrakcyjnych cenach doskonałych do domów oraz przedsiębiorstw.

Klimatyzacja domowa

Znajdziesz u nas między innymi uniwersalne klimatyzatory ścienne typu Split i Multi Split pozwalające na klimatyzację jednego bądź kilku pomieszczeń. To idealne rozwiązanie do obiektów handlowo-usługowych, ale też biur czy domów. Proponujemy również montaż klimatyzatorów okiennych, cichych urządzeń przypodłogowych, a także podsufitowych.

Klimatyzacja Split

Montaż klimatyzacji dla Klientów

Oferowane klimatyzatory sprawdzają się zarówno w mieszkaniach czy biurach, jak i różnego rodzaju firmach, budynkach użyteczności publicznej oraz zakładach przemysłowych. Znajdziesz u nas choćby klimatyzację kasetonową, która nadaje się zwłaszcza do restauracji, sklepów czy sal szkoleniowych. Polecamy też urządzenia kanałowe pozwalające stworzyć odpowiednie warunki w budynkach z licznymi pomieszczeniami jak na przykład hotele. Oferta EKO-TRUST obejmuje również klimatyzatory ścienno-przysufitowe, które znakomicie spisują się głównie w wysokich wnętrzach.

Serwis Klimatyzacji

Poza montażem systemów klimatyzacji w Nysie zajmujemy się również naprawą wszelkiego rodzaju klimatyzatorów. Ponadto zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia, od projektu instalacji, przez dobór właściwego urządzenia, po indywidualne doradztwo w zakresie użytkowania.

Masz dodatkowe pytania dotyczące serwisu albo montażu klimatyzacji do domu lub firmy? Zastanawiasz się nad ceną urządzenia klimatyzacyjnego? Nasi doradcy pomogą Ci wybrać optymalny klimatyzator i rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

NAJPOPULARNIEJSZE

Klimatyzacja Split 94%
Klimatyzacja sufitowa 88%
Klimatyzatory 97%

GODZINY OTWARCIA

pn – pt7:00 – 18:00
Sobota9:00 – 12:00

+48 531 845 144

LOKALIZACJA

Funkcje Klimatyzacji

Wbrew pozorom systemy klimatyzacji służą nie tylko do chłodzenia w upalne dni. Zadania klimatyzatorów są znacznie szersze. Urządzenia te pozwalają bowiem stworzyć komfortowe warunki w pomieszczeniu za sprawą utrzymania odpowiedniej temperatury, ale także regulowania poziomu wilgotności czy filtrowania zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu. To znakomite rozwiązanie praktycznie do każdego wnętrza, zarówno do domu, jak i biura albo zakładu przemysłowego. W firmie EKO-TRUST zajmujemy się montażem klimatyzacji w Nysie w atrakcyjnych cenach.

NASZA OFERTA

Przeprowadzamy profesjonalne montaże w budynkach publicznych, obiektach przemysłowych i handlowych oraz prywatnych biurach i mieszkaniach na terenie całego kraju. Podejmujemy się zleceń „pod klucz” zapewniając profesjonalny projekt, dostawę, montaż i uruchomienie zamówionych urządzeń. Po wykonaniu prac instalacyjnych zapewniamy Państwu wykwalifikowany serwis gwarantujący usunięcie ewentualnych usterek w przeciągu kilku godzin.

Klimatyzacja

Wybierz urządzenie odpowiednie do Twoich wymagań lub zdaj się a nasze doświadczenie.

Montaż Klimatyzacji

Nasz zespół specjalistów profesjonalnie zamontuje zakupiony przez Ciebie klimatyzator.

Wentylacja

Wentylacja Biura, domu czy firmy to najważniejszy element projektu. Wykonamy projekt i montaż.

Serwis Klimatyzacji

Nieprzyjemny zapach? Klimatyzacja słabo chłodzi? Kompresor się nie uruchamia? Mamy na to rozwiązanie.

Chłodnictwo

Pomieszczenia chłodnicze wymagają specjalnego przygotowania. Dobierzemy odpowiednie urządzenia i montaż.

Oczyszczacze - Autoryzowany Partner
GWARANCJA JAKOŚCI

EKO-TRUST sp. z o.o. jest certyfikowanym partnerem wielu producentów sprzętu m.in. Fujitsu i Vents Group. W wyniku tego zapewnia że wszystkie realizacje zostają wykonywane prawidłowo, zgodnie z Umową, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową do Umowy, a także zgodnie z najlepszą wiedzą Gwaranta oraz aktualnie obowiązującymi zasadami wiedzy technicznej, sztuki budowlanej oraz obowiązującymi przepisami prawa.

DARMOWA WYCENA

Masz projekt do wykonania i potrzebujesz specjalisty? Wypełnij ten formularz i skontaktuj się z nami.

GODZINY OTWARCIA

7:00 – 18:00

KLIMATYZACJA POMPY CIEPŁA

DORADZTWO | SPRZEDAŻ

+48 531 845 144
anna@eko-trust.pl

CHŁODNICTWO | WENTYLACJA

REKUPERACJA

+48 534 615 044
maciej@eko-trust.pl

SERWIS POMP CIEPŁA
KLIMATYZACJA

+48 535 068 099
wojciech@eko-trust.pl

GODZINY OTWARCIA

7:00 – 18:00

KLIMATYZACJA POMPY CIEPŁA

DORADZTWO | SPRZEDAŻ

+48 531 845 144
anna@eko-trust.pl

CHŁODNICTWO | WENTYLACJA

REKUPERACJA

+48 534 615 044
maciej@eko-trust.pl

SERWIS POMP CIEPŁA
KLIMATYZACJA

+48 535 068 099
wojciech@eko-trust.pl