Project Description


Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/ekotrust/eko-trust.pl/public_html/wp-content/themes/Avada/includes/lib/inc/functions.php on line 1791

Klimatyzacja Nysa

Klimatyzatory zapewnią Ci czyste powietrze o odpowiedniej temperaturze, a tym samym dobre samopoczucie. Proponujemy szeroki wybór urządzeń w atrakcyjnych cenach doskonałych do domów oraz przedsiębiorstw.

Klimatyzacja domowa

Znajdziesz u nas między innymi uniwersalne klimatyzatory ścienne typu Split i Multi Split pozwalające na klimatyzację jednego bądź kilku pomieszczeń. To idealne rozwiązanie do obiektów handlowo-usługowych, ale też biur czy domów. Proponujemy również montaż klimatyzatorów okiennych, cichych urządzeń przypodłogowych, a także podsufitowych.

ZAMÓW TERAZ
Klimatyzacja Split

Montaż klimatyzacji dla Klientów

Oferowane klimatyzatory sprawdzają się zarówno w mieszkaniach czy biurach, jak i różnego rodzaju firmach, budynkach użyteczności publicznej oraz zakładach przemysłowych. Znajdziesz u nas choćby klimatyzację kasetonową, która nadaje się zwłaszcza do restauracji, sklepów czy sal szkoleniowych. Polecamy też urządzenia kanałowe pozwalające stworzyć odpowiednie warunki w budynkach z licznymi pomieszczeniami jak na przykład hotele. Oferta EKO-TRUST obejmuje również klimatyzatory ścienno-przysufitowe, które znakomicie spisują się głównie w wysokich wnętrzach.

Serwis Klimatyzacji

Poza montażem systemów klimatyzacji w Nysie zajmujemy się również naprawą wszelkiego rodzaju klimatyzatorów. Ponadto zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia, od projektu instalacji, przez dobór właściwego urządzenia, po indywidualne doradztwo w zakresie użytkowania.

Masz dodatkowe pytania dotyczące serwisu albo montażu klimatyzacji do domu lub firmy? Zastanawiasz się nad ceną urządzenia klimatyzacyjnego? Nasi doradcy pomogą Ci wybrać optymalny klimatyzator i rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

NAJPOPULARNIEJSZE

Klimatyzacja Split 94%
Klimatyzacja sufitowa 88%
Klimatyzatory 97%

GODZINY OTWARCIA

pn – pt8:00 – 16:00
Sobota9:00 – 12:00

  +48 602 445 569

LOKALIZACJA

Funkcje Klimatyzacji

Wbrew pozorom systemy klimatyzacji służą nie tylko do chłodzenia w upalne dni. Zadania klimatyzatorów są znacznie szersze. Urządzenia te pozwalają bowiem stworzyć komfortowe warunki w pomieszczeniu za sprawą utrzymania odpowiedniej temperatury, ale także regulowania poziomu wilgotności czy filtrowania zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu. To znakomite rozwiązanie praktycznie do każdego wnętrza, zarówno do domu, jak i biura albo zakładu przemysłowego. W firmie EKO-TRUST zajmujemy się montażem klimatyzacji w Nysie w atrakcyjnych cenach.

Skontaktuj się z nami
NASZA OFERTA

Przeprowadzamy profesjonalne montaże w budynkach publicznych, obiektach przemysłowych i handlowych oraz prywatnych biurach i mieszkaniach na terenie całego kraju. Podejmujemy się zleceń „pod klucz” zapewniając profesjonalny projekt, dostawę, montaż i uruchomienie zamówionych urządzeń. Po wykonaniu prac instalacyjnych zapewniamy Państwu wykwalifikowany serwis gwarantujący usunięcie ewentualnych usterek w przeciągu kilku godzin.

Wentylacja

Wentylacja Biura, domu czy firmy to najważniejszy element projektu. Wykonamy projekt i montaż.

Zobacz więcej
Montaż Klimatyzacji

Nasz zespół specjalistów profesjonalnie zamontuje zakupiony przez Ciebie klimatyzator.

Zobacz więcej
Serwis Klimatyzacji

Nieprzyjemny zapach? Klimatyzacja słabo chłodzi? Kompresor się nie uruchamia? Mamy na to rozwiązanie.

Zobacz więcej
Pompy Ciepła

Wybierz Efektywne źródło ogrzewania, które jest ekologiczne i zapewni także ciepłą wodę w Twoim domu.

Zobacz więcej
Chłodnictwo

Pomieszczenia chłodnicze wymagają specjalnego przygotowania. Dobierzemy odpowiednie urządzenia i montaż.

Zobacz więcej
Oczyszczacze - Autoryzowany Partner
GWARANCJA JAKOŚCI

EKO-TRUST sp. z o.o. jest certyfikowanym partnerem wielu producentów sprzętu m.in. Fujitsu i Vents Group. W wyniku tego zapewnia że wszystkie realizacje zostają wykonywane prawidłowo, zgodnie z Umową, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową do Umowy, a także zgodnie z najlepszą wiedzą Gwaranta oraz aktualnie obowiązującymi zasadami wiedzy technicznej, sztuki budowlanej oraz obowiązującymi przepisami prawa.

DARMOWA WYCENA

Masz projekt do wykonania i potrzebujesz specjalisty? Wypełnij ten formularz i skontaktuj się z nami.

KLIMATYZACJA

POMPY CIEPŁA | DORADZTWO | SPRZEDAŻ

+48 531 845 144

SERWIS POMP CIEPŁA
KLIMATYZACJA

+48 535 068 099

GODZINY OTWARCIA

7:00 – 18:00

CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA
POMPY CIEPŁA

+48 602 445 569

SERWIS POMP CIEPŁA
KLIMATYZACJA

+48 535 068 099

GODZINY OTWARCIA

8:00 – 16:00