Project Description

Wentylacja Nysa

Polecamy sprawdzone i skuteczne systemy, dzięki którym obieg powietrza w pomieszczeniu odzyska prawidłowe parametry.

Wentylacja w domu

Masz wrażenie, że wiesz, co Twoja sąsiadka gotuje na obiad? Nieprzyjemne zapachy z mieszkania dwa piętra niżej przeszkadzają Ci funkcjonować? Winny może być nieprawidłowy przepływ powietrza w domu. Zamontowanie wentylacji mechanicznej lub jej usprawnienie to często jedyny sposób na jego wymianę w pomieszczeniu – zwłaszcza wówczas, kiedy zawodzi wentylacja grawitacyjna.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dlaczego warto wybrać wentylację mechaniczną?

Najważniejszymi elementami wentylacji mechanicznej są jej dwie części – nawiewna oraz wywiewna. Rolą wywiewu powietrza z pomieszczenia jest usunięcie takich zanieczyszczeń jak pyły, różnego rodzaju gazy czy wysoka temperatura. Sprawny nawiew natomiast odpowiada za dostarczanie świeżego, czystego powietrza. Urządzenie może być również wyposażone w mechanizm uzdatniający powietrze. Chcesz swobodnie oddychać w domu, mieszkaniu lub firmie? Przekonaj się, dlaczego wentylacja mechaniczna to niezbędny element każdego obiektu.

Wentylacja mechaniczna

Proces wentylacji polega na wymuszonej bądź naturalnej wymianie powietrza w pomieszczeniu. W wersji naturalnej wykorzystuje się energię potencjalną różnych temperatur mas powietrza – w środku i na zewnątrz. Rozwiązanie to ma swoje zalety, ale oprócz tego ma też wady, o których należy wiedzieć, zanim podejmie się decyzję o instalacji wentylacji. W przypadku naturalnego obiegu nie ma możliwości sterowania tym, jak dużo powietrza ulega wymianie, a także na jaką jakość powietrza zostaje wymienione. Jeśli chcesz mieć wpływ zarówno na ilość, jak i jakość powietrza, jakie system dostarcza do poszczególnych pokoi w domu, warto zamiast naturalnej wybrać wentylację mechaniczną.

Wentylacja dla Firm

GODZINY OTWARCIA

Chcesz umówić się na wycenę projektu lub zaprojektować wentylację?
Jesteśmy dostępni:

pn – pt8:00 – 16:00
Sobota9:00 – 12:00

  +48 602 445 569

LOKALIZACJA

Znajdziesz nas w Nysie.

Instalacja systemu wentylacji mechanicznej

Każdy obiekt ma pewne cechy, które wpływają na to, jak należy zaprojektować odpowiedni układ wentylacyjny. Pod uwagę trzeba wziąć wiele zmiennych, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z fachowcami, którzy mają już doświadczenie w montażu wentylacji mechanicznej. W EKO-TRUST każdy system dobieramy indywidualnie do obiektu. Ustalamy, jakie funkcje ma pełnić mechanizm – czy na przykład oprócz dostarczania świeżego powietrza ma również chłodzić, czy ogrzewać budynek. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach.

Korzyści wynikające z użytkowania wentylacji mechanicznej

Decydując się na montaż wentylacji mechanicznej w swoim domu lub firmie, możesz zyskać szereg korzyści. To przede wszystkim możliwość obniżenia kosztów zużycia energii – zwłaszcza w sezonie grzewczym. Odzyskiwanie ciepła pozwala zaoszczędzić do 50% wydatków w porównaniu z tradycyjnymi formami wentylacji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z profesjonalistami z EKO-TRUST w celu omówienia szczegółów współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NASZA OFERTA

Przeprowadzamy profesjonalne montaże w budynkach publicznych, obiektach przemysłowych i handlowych oraz prywatnych biurach i mieszkaniach na terenie całego kraju. Podejmujemy się zleceń „pod klucz” zapewniając profesjonalny projekt, dostawę, montaż i uruchomienie zamówionych urządzeń. Po wykonaniu prac instalacyjnych zapewniamy Państwu wykwalifikowany serwis gwarantujący usunięcie ewentualnych usterek w przeciągu kilku godzin.

Klimatyzacja

Wybierz urządzenie odpowiednie do Twoich wymagań lub zdaj się a nasze doświadczenie.

Zobacz więcej
Montaż Klimatyzacji

Nasz zespół specjalistów profesjonalnie zamontuje zakupiony przez Ciebie klimatyzator.

Zobacz więcej
Pompy Ciepła

Wybierz Efektywne źródło ogrzewania, które jest ekologiczne i zapewni także ciepłą wodę w Twoim domu.

Zobacz więcej
Serwis Klimatyzacji

Nieprzyjemny zapach? Klimatyzacja słabo chłodzi? Kompresor się nie uruchamia? Mamy na to rozwiązanie.

Zobacz więcej
Chłodnictwo

Pomieszczenia chłodnicze wymagają specjalnego przygotowania. Dobierzemy odpowiednie urządzenia i montaż.

Zobacz więcej
Oczyszczacze - Autoryzowany Partner
GWARANCJA JAKOŚCI

EKO-TRUST sp. z o.o. jest certyfikowanym partnerem wielu producentów sprzętu m.in. Fujitsu i Vents Group. W wyniku tego zapewnia że wszystkie realizacje zostają wykonywane prawidłowo, zgodnie z Umową, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową do Umowy, a także zgodnie z najlepszą wiedzą Gwaranta oraz aktualnie obowiązującymi zasadami wiedzy technicznej, sztuki budowlanej oraz obowiązującymi przepisami prawa.

DARMOWA WYCENA

Masz projekt do wykonania i potrzebujesz specjalisty? Wypełnij ten formularz i skontaktuj się z nami.

CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA
POMPY CIEPŁA

+48 602 445 569

SERWIS POMP CIEPŁA
KLIMATYZACJA

+48 535 068 099

GODZINY OTWARCIA


8:00 – 16:00

CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA
POMPY CIEPŁA

+48 602 445 569

SERWIS POMP CIEPŁA
KLIMATYZACJA

+48 535 068 099

GODZINY OTWARCIA


8:00 – 16:00