Chłodnictwo Nysa

Spełniając oczekiwania naszych Klientów, oferujemy profesjonalne rozwiązania chłodnicze.

Urządzenia chłodnicze

Znajdziesz u nas szeroki wybór urządzeń chłodniczych do różnych zastosowań. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymywanie określonej temperatury w przemyśle spożywczym. Zasadniczym celem chłodnictwa jest więc podtrzymywanie konkretnych warunków sprzyjających przechowywaniu czy pracy z wieloma produktami. Nie da się ukryć, że klimatyzacja bądź wentylacja mechaniczna mogą być w wielu sytuacjach niewystarczające.

Twoi specjaliści od systemów chłodniczych

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, budowy, napraw lub konserwacji urządzeń oraz instalacji chłodniczych. Cenimy sobie współpracę z Klientami z różnych branż, dlatego z przyjemnością stworzymy rozwiązania idealne do Twoich potrzeb.

Popularne urządzenia chłodnicze

Wśród szeroko używanych sprzętów warto wymienić przede wszystkim chłodnie, komory mroźnicze czy zamrażarki. Są one na tyle uniwersalne, że świetnie sprawdzą się nie tylko w branży gastronomicznej lub przemyśle spożywczym. Mogą służyć również w laboratoriach, centrach badawczych oraz wszystkich miejscach, gdzie występuje potrzeba przechowywania w mroźnych warunkach. Co ważne, oferujemy też profesjonalne wirówki, komory szokowe, zamrażarki niskotemperaturowe, liofilizatory, fitotrony, a także kriostaty.

Witryny mięsne i wiele więcej

Jednym z często stosowanych rozwiązań z zakresu chłodnictwa są witryny sklepowe dla mięsa, nabiału bądź innych produktów. Podczas gdy są one odpowiedzialne przede wszystkim za utrzymywanie właściwej temperatury i mikroklimatu, mogą być też elementem aranżacji wnętrza. Właściwie wyeksponowana żywność zwiększają szansę zakupu, a optymalne warunki przechowywania gwarantują świeżość produktów oraz zadowolenie Klientów

Chłodnicze

INFORMACJE

Witryny Sklepowe
Lodówki
Chłodnie

ZADZWOŃ I ZAMÓW

pn – pt7:00 – 18:00
Sobota9:00 – 12:00

+48 531 845 144

LOKALIZACJA

Znajdziesz nas w Nysie.

Oferta EKO-TRUST

Każdy lokal gastronomiczny, sklep spożywczy, masarnia czy ubojnia powinny być wyposażone w nowoczesne urządzenia chłodnicze. Są one niezbędne do przechowywania wielu produktów spożywczych, ponieważ zapewniają wysoką jakość oraz świeżość. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z Klientami, którzy zainteresowani są kompleksowymi rozwiązaniami z dziedziny chłodnictwa. Zapraszamy do kontaktu!

NASZA OFERTA

Przeprowadzamy profesjonalne montaże w budynkach publicznych, obiektach przemysłowych i handlowych oraz prywatnych biurach i mieszkaniach na terenie całego kraju. Podejmujemy się zleceń „pod klucz” zapewniając profesjonalny projekt, dostawę, montaż i uruchomienie zamówionych urządzeń. Po wykonaniu prac instalacyjnych zapewniamy Państwu wykwalifikowany serwis gwarantujący usunięcie ewentualnych usterek w przeciągu kilku godzin.

Klimatyzacja

Wybierz urządzenie odpowiednie do Twoich wymagań lub zdaj się a nasze doświadczenie.

Pompy Ciepła

Wybierz Efektywne źródło ogrzewania, które jest ekologiczne i zapewni także ciepłą wodę w Twoim domu.

Wentylacja

Wentylacja Biura, domu czy firmy to najważniejszy element projektu. Wykonamy projekt i montaż.

Serwis Klimatyzacji

Nieprzyjemny zapach? Klimatyzacja słabo chłodzi? Kompresor się nie uruchamia? Mamy na to rozwiązanie.

Oczyszczacze - Autoryzowany Partner
GWARANCJA JAKOŚCI

EKO-TRUST sp. z o.o. jest certyfikowanym partnerem wielu producentów sprzętu m.in. Fujitsu i Vents Group. W wyniku tego zapewnia że wszystkie realizacje zostają wykonywane prawidłowo, zgodnie z Umową, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową do Umowy, a także zgodnie z najlepszą wiedzą Gwaranta oraz aktualnie obowiązującymi zasadami wiedzy technicznej, sztuki budowlanej oraz obowiązującymi przepisami prawa.

DARMOWA WYCENA

Masz projekt do wykonania i potrzebujesz specjalisty? Wypełnij ten formularz i skontaktuj się z nami.

GODZINY OTWARCIA

7:00 – 18:00

KLIMATYZACJA POMPY CIEPŁA

DORADZTWO | SPRZEDAŻ

+48 531 845 144
anna@eko-trust.pl

CHŁODNICTWO | WENTYLACJA

REKUPERACJA

+48 534 615 044
maciej@eko-trust.pl

SERWIS POMP CIEPŁA
KLIMATYZACJA

+48 535 068 099
wojciech@eko-trust.pl

GODZINY OTWARCIA

7:00 – 18:00

KLIMATYZACJA POMPY CIEPŁA

DORADZTWO | SPRZEDAŻ

+48 531 845 144
anna@eko-trust.pl

CHŁODNICTWO | WENTYLACJA

REKUPERACJA

+48 534 615 044
maciej@eko-trust.pl

SERWIS POMP CIEPŁA
KLIMATYZACJA

+48 535 068 099
wojciech@eko-trust.pl