Project Description

Auto szyby Nysa

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i dystrybucją różnego rodzaju szyb samochodowych, ale specjalizujemy się również w ich wymianie, montażu, serwisie i szybkiej naprawie.

Szyby samochodowe

Znajdziesz u nas szybę do każdego modelu auta – oferujemy oryginalne szyby samochodowe do pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych. W sprzedaży posiadamy duży wybór szyb przednich, bocznych i tylnych, a także uniwersalnych akcesoriów i produktów montażowych.

Kontakt z nami
Auto-Szyby

Usługa wymiany szyby w aucie

U nas dopasujesz szybę do najpopularniejszych modeli aut różnych marek między innymi Mazda, Seat, Renault, Fiat, Citroen, BMW, Audi, Jeep, Kia, Suzuki, Toyota czy Volkswagen. Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi – po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia szkody, wymieniamy uszkodzone szyby, po czym wysyłamy do nich fakturę.

Proces Naprawy

Usługa polega na oczyszczeniu miejsca uszkodzenia, usunięciu zabrudzeń i wilgoci z uszkodzonego miejsca oraz wypełnieniu go specjalną żywicą, a następnie utwardzenie promieniami ultrafioletowymi. Na koniec następuje polerowanie powierzchni szyby.

W procesie naprawy szyb ważna jest również temperatura otoczenia. Dlatego np. zimą samochód powinien spędzić w pomieszczeniu serwisu na tyle dużo czasu, by temperatura szyby wyrównała się i ustabilizowała. Według producenta, w ten sposób można przywrócić do 95 % pierwotnej wytrzymałości szyby i zabezpieczyć ją przed dalszym pękaniem. Średnio czas naprawy trwa ok. 30 minut. Koszt takiej naprawy wynosi od 100 do 150 zł.

Jednak specjaliści podkreślają, że na efekt naprawy duże znaczenia ma czas, jaki upłynął od momentu uszkodzenia. Czym szybciej udamy się do serwisu po zauważeniu uszkodzenia, tym lepiej. Szyba nie kwalifikuje się do naprawy, jeśli pęknięcia znajdują się bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. W samochodach osobowych jest to strefa o szerokości 22 cm zlokalizowana symetrycznie względem kolumny kierownicy, gdzie górną i dolną granicę wyznacza pole działania wycieraczek.

INFORMACJE

Wymiana szyb samochodowych
Naprawa odprysków
Klimatyzacja samochodowa

ZADZWOŃ I ZAMÓW

pn – pt8:00 – 16:00
Sobota9:00 – 12:00

+48 535 068 099

LOKALIZACJA

Znajdziesz nas w Nysie.

Kontakt z nami
Oczyszczacze - Autoryzowany Partner
GWARANCJA JAKOŚCI

EKO-TRUST sp. z o.o. jest certyfikowanym partnerem wielu producentów sprzętu m.in. Fujitsu i Vents Group. W wyniku tego zapewnia że wszystkie realizacje zostają wykonywane prawidłowo, zgodnie z Umową, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową do Umowy, a także zgodnie z najlepszą wiedzą Gwaranta oraz aktualnie obowiązującymi zasadami wiedzy technicznej, sztuki budowlanej oraz obowiązującymi przepisami prawa.

DARMOWA WYCENA

Masz projekt do wykonania i potrzebujesz specjalisty? Wypełnij ten formularz i skontaktuj się z nami.

CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA

+48 602 445 569

AUTO SZYBY | KLIMATYZACJA

+48 535 068 099

GODZINY OTWARCIA

8:00 – 16:00

CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA

+48 602 445 569

AUTO SZYBY | KLIMATYZACJA

+48 535 068 099

GODZINY OTWARCIA

8:00 – 16:00